Vizyonumuz

Müşterilerimizin ihtiyaçlarını ön planda tutarak Otomobil yedek parça sektörünün yükselen yıldızı ve bulunduğu her pazara yön veren bir firma olmamız, ekibimizin doğru tespit ve hamleleriyle bağdaşmaktadır. Binek ve hafif ticari araç gruplarında toptan ihracatını yaptığımız Peugeot, Ford, Fiat, İveco, Mercedes, ve Volkswagen araç guruplarının OEM, OES, GNG ve Birçok yerli ve yabancı markaların satış ve pazarlamasını yapmaktayız. Kendi üretimimiz olan GNG markamızı Uluslararası kalite standartlarına uygun üretip pazara sunmanın gururunu yaşıyoruz. Depo tesislerimizi ve ofis süreçlerimizi dijitalleştirmeyi ve yenilikçi bilgi teknolojileri tabanlı uygulamaları entegre ederek size mümkün olan en yüksek standartlarda hizmet sunmayı hedefliyoruz. Yerel, bölgesel ve dünya sahnelerine etkin bir şekilde yanıt verebilmek için tüm süreçlerimiz, yöntemlerimiz, projelerimiz ve satın alma stratejilerimiz hakkında farkındalık geliştirir.

Misyonumuz

Otomotiv yedek parça sektöründe teknolojiye önem veren, etik ilkelere bağlı, güçlü yapımız ile müşterilerimize, tedarikçilerimize, sektöre ve topluma sürdürülebilir hizmet vererek değer katmak. Önceliklerimiz iş ahlakı, güven ve memnuniyet oluştururken, bulunurluk ve uygun fiyatlar ile ortaklarımıza kazanım sağlamak bizim temel amacımızdır.

GNG OTOMOTİV YEDEK PARÇA İÇ VE DIŞ TİC. LTD. ŞTİ.

Hakkımızda

Otomotiv yedek parça sektöründe 25 yıldan fazla tecrübemizle 4 kıtaya ihracat gerçekleştiriyoruz.

Müşteri memnuniyetini ön planda tutup , sektördeki yeniliklere öncelik veren ekibimizle her geçen gün daha büyüyen ve büyüten yapımızla iş ortaklarımızın yanında vazgeçilmez olduk.

Değerlerimiz

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry